granit, marmur, kamień naturalny granit, marmur, kamień naturalny
granit, marmur, kamień naturalny
262-26-26
godz. otwarcia
poniedziałek-piątek 8:00-16:00

LIKWIDACJA MAGAZYNU WYPRZEDAŻ - PŁYTKI BOTTICINO CL.W CENIE 120ZŁ/M2+VAT - SKANER DO WYKONYWANIA POMIARÓW

Liberta - więcej niż kamień...

O firmie

zakład kamieniarskiLIBERTA to firma z rodzinnymi tradycjami, której początki sięgają 1979 roku. W ciągu 33 lat działalności na ogólnokrajowym rynku zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w branży kamieniarskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego projektu i zlecenia.
Wieloletnia współpraca z firmami na całym świecie sprawiła, że staliśmy się jednym z nielicznych bezpośrednich importerów kamienia z Brazylii, Indii, Chin, Włoch oraz Hiszpanii. Starannie dobieramy sobie najlepszych dostawców, od których kupujemy najwyższej jakości kamień naturalny.
Zainwestowaliśmy w najnowszy park maszynowy, który daje nam nieograniczone możliwości obróbki wszystkich rodzajów oferowanego przez nas kamienia. Do produkcji wykorzystujemy maszyny takich renomowanych firm, jak: Simec, Gaspari, Pedrini, Breton, CMS Brembana czy Commanduli. Nowoczesne maszyny i urządzenia obsługiwane są przez doświadczoną kadrę pracowników, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Dbałość o wysoką jakość materiałów i usług pozwala nam realizować zlecenia nawet dla bardzo wymagających Klientów.
kamieniarzSpecjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i montażu elementów budowlanych z kamieni naturalnych, których opis znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej i w katalogu.
Od tego roku wprowadziliśmy produkcję i sprzedaż płyty nagrobkowej.
Szeroki zakres specjalistycznych usług kamieniarskich oferowanych przez firmę LIBERTA obejmuje także polerowanie, kalibrację, cięcie i wycinanie wzorów o dowolnych kształtach, aplikację płytek w systemie podłóg podnoszonych, a także projektowanie. Każdy zleceniodawca naszej firmy będzie miał zapewniony profesjonalny transport wyrobów i fachowe doradztwo.
Od lat jesteśmy współwykonawcami największych inwestycji w kraju, a naszymi Klientami są renomowane firmy budowlane, takie jak: Hochtief, Skanska, Budimex, Warbud. Realizowaliśmy zamówienia dla takich światowych gigantów, jak Auchan, Carrefour, Ahold oraz dla wielu innych.


Zobacz naszą GALERIE KAMIENIA